WhatsApp

Bize Ulaşın

Sigortalar ve Kasko
hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçiniz.

Hakkımızda

Hakkımızda

ARTIBİR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ

Levha Kayıt G-0098-MTYZ

 

Kuruluş amacı bireysel ve kurumsal sigorta ihtiyaçlarını karşılamak olan  Artı Bir Sigorta ve Aracılık Hizmetleri   2009 yılından  beri “ önce kaliteli hizmet “ misyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurumsal Güvenilirlikten, Bireysel Çözümlere

Artı Bir Sigorta Aracılık Hizmetleri , Sigorta sektöründeki yerel ve uluslararası gelişmeleri yakından takip ederek, değişikliklere hızla uyum sağlayan yapısıyla , digital sigortacılık  alanında adından söz ettiren onlinesigortam.com portalınıda bünyesinden  barındırmaktadır. 


Geniş Ürün ve Hizmet Yelpazesi, Alternatif Çözümler

Artı Bir Sigorta ,  kurumsal ve bireysel müşterilerine elementer, sağlık, hayat ve alacak sigortalıları branşlarında hizmet vermektedir.

Profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren ve çalıştığı sigorta şirketleriyle sağlam ilişkiler kuran Artı Bir Sigorta ; kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile standart çözümler sunmak yerine, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen en uygun alternatifleri sunarak farklılığını ortaya koymaktadır. Uygulamada çıkan problemlerde müşteri hakkını gözeterek çözümler sunarak yaygın bilgi paylaşımı ve tecrübesi neticesinde müşterilerinin avantajına olabilecek gelişmelerden süratle kendilerini haberdar edip, faydalandırmaktadır.

                                     Önce  Kaliteli Hizmet

Ürünlerimizden haberdar olmak için kaydolun E-BÜLTEN