Telefon / Whatsapp: +90 505 120 3334

Online Poliçe

Kuruluş amacı bireysel ve kurumsal sigorta ihtiyaçlarını karşılamak olan Artı Bir Sigorta ve Aracılık Hizmetleri 2009 yılından beri “ önce kaliteli hizmet “ misyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurumsal Güvenilirlikten, Bireysel Çözümlere

Artı Bir Sigorta Aracılık Hizmetleri , Sigorta sektöründeki yerel ve uluslararası gelişmeleri yakından takip ederek, değişikliklere hızla uyum sağlayan yapısıyla , digital sigortacılık  alanında adından söz ettiren onlinesigortam.com portalınıda bünyesinden  barındırmaktadır. 

Geniş Ürün ve Hizmet Yelpazesi, Alternatif Çözümler

Artı Bir Sigorta ,  kurumsal ve bireysel müşterilerine elementer, sağlık, hayat ve alacak sigortalıları branşlarında hizmet vermektedir.

Profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren ve çalıştığı sigorta şirketleriyle sağlam ilişkiler kuran Artı Bir Sigorta ; kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile standart çözümler sunmak yerine, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen en uygun alternatifleri sunarak farklılığını ortaya koymaktadır. Uygulamada çıkan problemlerde müşteri hakkını gözeterek çözümler sunarak yaygın bilgi paylaşımı ve tecrübesi neticesinde müşterilerinin avantajına olabilecek gelişmelerden süratle kendilerini haberdar edip, faydalandırmaktadır.

Partner Sitelerimiz

Online Sigortam

Sağlığım Tamam

Anadolu Sigorta Acentesi

İş Ortaklarımız

Anadolu Sigorta
Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi
Türkiye Sigorta
Sompo Sigorta
Ray Sigorta
Koru Sigorta
Neova Sigorta
Online Sigortam