Telefon / Whatsapp: +90 505 120 3334

Online Poliçe

seyahat sigortası teklifi

Sigorta Seçimi *
Çerez Sözleşmesini ve KVKK bilgi formunu okudum, kabul ediyorum.
ArtıBir Sigorta Aracılık Hizmetleri

Seyahat Sigortası hakkında detaylı bilgi için fareyi aşağı kaydırın

Seyahat Sigortaları

Seyahat Sağlık Sigortası Nedir?

Seyahat Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası Teminatları Nelerdir, Hangi Durumları Kapsar?

Poliçe kapsamında olan durumlar;

  • Kaza sonucunda sürekli sakatlık,
  • Kaza sonucunda vefat,
  • Acil ilaç desteği,
  • Tatil süreniz boyunca hastalanma yaralanma gibi durumlar,
  • Seyahat sırasında sigortalının aile üyesinin vefat durumunda acil eve dönme masrafları,
  • Seyahat sırasında bagaj kaybolması durumunda, bagajınızın bulunma sonrası olduğunuz yere gönderilmesidir.

Seyahat sağlık sigortası ile hem yurtiçi hem yurt dışı seyahatlerinizde kullanabileceğiniz seyahatleriniz sırasında çıkabilecek sağlık risklerinize karşı teminatlar vererek sizleri koruyan özel sağlık sigortası türüdür.

Seyahat sağlık sigortası poliçeniz de seçmiş olduğunuz teminatlar seyahatiniz sırasında sizlere güvence sunmaktadır. Seyahatiniz sırasında gelebilecek tüm aksilikler seyahat sağlık sigortanız sayesinde çözümsüz kalmayacaktır.

Yurt Dışı Seyahat Sigortası

Seyahat Sigortalarımız

Yurt Dışı Seyahat Sigortası

Seyahat sağlık sigortası ürünümüz ile yalnızca tatil sırasında olabilecek riskler için değil, tur ile yapılan tatilin iptal olması ve aile üyelerinden birinin ölümü veya evde meydana gelen hasar nedeniyle yolculuğun durdurulması gibi kişileri beklemedikleri bir anda hazırlıksız yakalayan durumlar karşısında da sigortalımızı koruyoruz.

Sunduğumuz Yurt Dışı Seyahat Sigortası ürünü kapsamında; “Sigortalıya yapılacak tedavi nedeniyle aile üyelerinden birinin seyahati”, “Aile üyelerinden birinin ölümü sebebiyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati”, “Evde meydana gelen hasar nedeniyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati”, “Bagajın bulunması ve sigortalıya ulaştırılması”, “Sigortalıya ilaç gönderilmesi”, “Acil mesajların iletilmesi” hizmetleri limitsiz bir şekilde sunulmaktadır.

Uçuşum Güvende Sigortası

Bu ürünümüzle uçuşun poliçede yazılı süreler içinde her ne sebeple olursa olsun gecikmesini veya iptal olmasını takiben tazminat ödemesini sigortalıdan hiçbir belge talep etmeden, herhangi bir zarara/kayba uğrayıp uğramadığına bakmadan ve başka herhangi bir koşula bağlı olmadan anında otomatik olarak sigortalının hesabına aktarılmaktadır.

Uçuş Gecikmesi, tarifeli kalkış saatinde çeşitli nedenlerle yapılamayan uçuşun belirlenmiş kalkış saatinden itibaren çeşitli nedenler ile 24 saatlik süre içerisinde aynı uçak ile yapılabilmesi durumu olarak kabul edilmektedir.

Uçuş iptali ise, önceden planlanmış olan bir uçuşun, bilet satın almış sigortalı olan yolcudan kaynaklanmamış bir sebeple gerçekleştirilmemesi olarak kabul edilmektedir.

Uçuş iptali teminatı sadece uçuşun gerçekleşeceği tarihten 1 gün önce ya da uçuş gününde havayolu şirketi tarafından iptal edilmesi halinde geçerli olmaktadır.

Yurt Dışı Eğitim Sigortası

Yurt Dışı Eğitim Sigortası, yurt dışında öğrenim amacıyla yapılan seyahat sırasında meydana gelebilecek risklere karşı Türkiye dışında tüm dünyada güvence sunmaktadır.

Yurt Dışı Eğitim Sigortası teminattan faydalanma süresi seçeceğiniz alternatiflere göre, 1 haftadan 12 aya kadar değişebilmektedir.

Yurtdışında öğrenim göreceğini belgeleyen, 65 yaşın altındaki herkes bu ürünümüzden yararlanabilmektedir.

Yurt Dışı Eğitim Sigortası teminatları kapsamında yaşanacak olayların tamamı poliçenin satın alınmasına sebep olan öğrenim amacıyla yapılan seyahat sırasında meydana gelmesi halinde, seçilen alternatif doğrultusunda, Türkiye dışında Avrupa veya Türkiye dışında tüm dünyada geçerlidir.

Seyahat Sigortaları Giriş